Ekibimiz


Erman ÜNAL

Managing Partner

1980 yılında Adana’da doğmuş. En sevdiği oyuncağı Optimus Prime olan Erman, küçükken Matematikçi olmak istiyormuş. Matematikçi olmaktan çabuk vazgeçen Erman, şimdi Ad Venture gemisinin kaptanlığını yapıyor. Yine küçükken hayatta sihirli şeyler de olabileceğine inanıyor, dünya yansa kurtaracağı tek eşya olarak smartphone’unu görüyormuş. Eğer bir gün “whatsapp” kelimesi tedavülden kaldırılsa insanlarla olan tüm iletişimi bitebilirmiş. Ve Yalın’ın “Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda” şarkı sözlerini “msne giriyorsan, msnden çıkmıyorsan, sen başkasın” olarak biliyormuş. (Bunun için kendisini tebrik ediyoruz. Bir şarkı ancak bu kadar yanlış anlaşılabilir.)

İmer KAMADAN

Managing Partner

Emrah ULUIRMAK

Director Of Operations

1987 yılında İstanbul’da doğmuş. En sevdiği oyuncağı Darth Maul olan Emrah, küçükken Grafiker olmak istiyormuş. Yine küçükken trafik canavarının gerçek olduğunu zanneden Emrah, dünya yansa kurtaracağı tek eşya olarak Playstation & LED TV’sini görüyormuş. (her ne kadar tek eşya desek de TV’siz Playstation’ını ne yapacak diyerek LED TV’ye izin veriyoruz.) Playstation’ında Worms oynayarak Master of Stragety ünvanı alan Emrah, Ad Venture’da proje yönetiyor. Emrah’ın en çok kullandığı kelime “yaparız”. Hiçbir dediğimize hayır demeyen Emrah’ın insanlar ile olan tüm iletişiminin devam etmesi “yaparız” kelimesinin tedavülden kaldırılmamasına bağlı. Ve Emrah Şebnem Ferah’ın “Çakıl Taşları” şarkı sözlerini “Benim çatık kaşlarım var” olarak biliyormuş.

Elif YARDIM

Accounting Specialist

1989 yılında Van’da doğmuş. En sevdiği oyuncağı Lahana Bebek olan Elif, küçükken oyuncu olmak istiyormuş. Küçükken Van gölünü deniz zanneden Elif, dünya yansa kurtaracağı tek eşya olarak Küçük Prens kitabını görüyormuş. Boa yılanının içindeki fili görebilen Elif, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ad Venture’da faturaların içerisinde kendi gezegenini yaratıyor. Elif’in en çok kullandığı kelime “napıyorsun”muş. Yani eğer bir gün napıyorsun” kelimesi tedavülden kaldırılsa insanlarla olan tüm iletişimi bitebilirmiş. (bunun için onu kim suçlayabilir :) Ve İbrahim Tatlıses’in “Fırat Türküsü”nün sözlerini “şoför atın suyu akar derindir” olarak biliyormuş.

Mehmet EMEK

Senior Software Developer

1991 yılında İstanbul’da doğmuş. En sevdiği oyuncağı Micro Genius - Atari olan Mehmet, Goal 3 isimli oyunu çılgıncasına oynar ve sürekli muz gol atmaya çalışırmış. (Biraz daha oynasaydım Japonya’yı sökmeme 5 kalmıştı diyor. Kendisine gönülden inanıyoruz tabi.) Küçükken çok fazla sinirlendiğinde kendisini sıkıp suratını kızarttıktan sonra gözlerinden ateş çıkarabileceğine inanan Mehmet, yine küçükken çılgın bilim adamı olmak ve sürekli deneyler yapmak istiyormuş. (Sanırım hiçbirimiz bu duruma şaşırmadık.) Tüm bunlara rağmen Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden mezun olan Mehmet, Dünya yansa kurtaracağı tek eşyası olarak Macbook Pro’sunu görüyormuş. Mehmet’in en çok kullandığı cümle ise “içmeye gidelim mi”ymiş. Yani eğer bir gün “içmeye gidelim mi” cümlesi tedavülden kaldırılsa insanlarla olan iletişime nasıl başlayacağı konusunda endişelenirmiş. Ve Mirkelam’ın “Unutulmaz” şarkısının sözlerini “Ulan! Kulakların çınlasın” olarak biliyormuş. (Ne kadar duygusal bir insan olduğuna vurgu yapmaya gerek duymuyoruz.)

Kaan KIR

Operation Executive

Merve TOPÇU

Senior Publisher Account Manager

Berna BELLİKAN

Jr. Publisher Account Manager

Batuhan KAHVECİ

Programmatic Executive

Cansu GENİŞEL

Programmatic Executive

Beril DOĞAN

Jr. Sales Specialist

Ferda KIR

Advertiser Account Executive

Harun Çağatay AYGÜN

Graphic Designer

Ekin Buse IŞIK

New Business and Advertising Sales Manager